אודות נסיה – סוכנות נדל"ן

"נסיה" -סוכנות נדל"ן, משרד ייעוץ משכנתאות ותיווך חברתי באזור נתניה והסביבה, בניהול של אסנת סינה כהן הדוגלת במתן יחס אישי, ליווי וייעוץ צמוד בהתאם לרצון, לצרכים ולנתוני הלקוחות.

 

סוכנות הנדל"ן "נסיה" מתמחה ב:

ייעוץ משכנתאות

טיפול בכל הנדרש לקבלת משכנתא חדשה, משכנתא הפוכה ו/או מחזור משכנתה– בניית תמהיל, קבלת אישור עקרוני מהבנק, קביעת פגישות עם כל הגורמים הרלוונטיים (בנקאים, שמאים, סוכני ביטוח …) ועוד, עד להשגת וקבלת תמהיל משכנתא אופטימלי וייחודי המותאם ותפור בדיוק לנתוני הלקוח/ות .

 

תיווך נדל"ן

קניה/מכירה/השכרה של נכסים  (בתים, וילות, דירות מגורים, משרדים, חנויות, מחסנים) איתור הנכס המבוקש וליווי הלקוחות בכל שלבי העסקה מרגע ההתקשרות ועד לחתימת החוזה.

לקוחות "נסיה" זוכים לשירות מקצועי א.א.א (אכפתי, אמין, אדיב),  המאפשר להם לנהל את זמנם וגם להשיג את הנכס והעסקה המבוקשים ומתאמים בדיוק עבורם.

 

אודות אסנת סינה כהן, המובילה את "נסיה" סוכנות נדל"ן

אסנת סינה כהן הינה סוכנת נדל"ן המתמחה בתיווך נדל"ן וגם בייעוץ משכנתאות, פועלת בשקיפות מלאה ומעדכנת את הלקוחות בכל פרטי מידע רלוונטי, לאורך כל שלבי העסקה.
אסנת סינה ידועה ומוכרת כבעלת יושרה אישית ומקצועית, המקפידה לבצע את כל העסקאות ביושר וביעילות- בזמן סביר, במחיר ראוי ולשביעות רצון הלקוחות.

תיווך דירות בנתניה והסביבה

 

נתניה והישובים מסביב

נתניה היא עיר קייט עם רצועת חוף מרהיבה, ארוכה ומושקעת אשר אין כדוגמתה באף חוף אחר בארץ ישראל.

התיירים, לדוגמא – הצרפתים, אוהבים לבלות בה ומגיעים לשהות בה ומשכירים בה דירות למשך תקופות ארוכות במהלך השנה. לפני כשני עשורים הוחלט לחבר את שני אזורי התעשייה וליצור רצף בין כל חלקי העיר.

לשם כך, בנוסף לפיתוח וטיפוח רצועת החוף, הושקעו בנתניה משאבים רבים לפיתוח אזורי התעשייה ולהרחבת פרברי העיר.

אכן במהלך עשרים השנים האחרונות הוקמו בנתניה 3 אזורים חדשים – קריית השרון, עיר ימים ושכונת אגמים שכל אחד מהם , בפני עצמו, הוא הצלחה אדירה שהובילה אוכלוסייה מכל רחבי הארץ לבחור לגור בנתניה.

בעקבות הנהירה הגדולה של תושבים חוזרים ותושבים חדשים אל נתניה, הוקמו בתי ספר חדשים, מרכזי בילוי וקניות, מתנסים ומרכזי ספורט ועוד… ונתניה התחדשה ושינתה את פניה לבלתי הכר.

לאחרונה, עקב הביקוש הרב לדירות במרכז העיר לעומת ההיצע הנמוך, זוהה הצורך לנצל את הפוטנציאל האדיר לחידוש ושיפור פני העיר ואיכות אורח חיי התושבים.

אכן בתאריך 10.8.2021 פורסם, ב- Ynet, שבין אזורים לבין החברה להתחדשות נתניה, נחתם הסכם להקמת 6 פרויקטים של התחדשות עירונית ובניית כ-2000 דירות חדשות.

להלן התכנית לביצוע 6 הפרויקטים בלב העיר נתניה

לפי Ynet נכון ל- 10/08/2021:

המתחם מיקום בעיר תיאור המבנים החדשים סך דירות חדשות שטח המתחם הערות
סוקולוב צפון העיר * 3 מגדלים בני 23-24 קומות

* שטח מסחר ב- 700 מ"ר

264 5.5 דונם לקראת ביצוע
ויצמן בארי צפון העיר *3 מגדלים בני 24-25 קומות 292 5 דונם לקראת ביצוע
ההסתדרות צפון –מערב העיר *בניין בן 9 קומות
* 2 מגדלים בני 20 קומות
215 כ- 6 דונם
הרב קוק צפון –מערב העיר *מגדל בן 30 קומות 126 3 דונם
גרוקר דרום העיר *4 מגדלים בני 19-24 קומות 280 5 דונם
אחווה (זומרשטיין יהושוע טהון) צפון מערב העיר *12 בניינים בני 8-30 קומות 1000 20 דונם בשלבי תכנון

נתניה מתמידה להמשיך להתחדש ולהתפתח….
פיתוח ושדרוג פני העיר, יגדיל את הביקוש לדירות מגורים בנתניה.
עם עליית הביקוש לדירות בנתניה, יעלו גם מחירי הדירות.

  1. חיפוש דירה בהתאמה אישית בכל הארץ
  2. למה להיעזר בייעוץ משכנתאות ?
    בנקי משכנתאות בנתניה.

המידע באתר מהווה מידע ראשוני ואינו מהווה כל יעוץ. למען הסר כל ספק, האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על התוכן באתר תחול על הגולש בלבד.

לייעוץ ראשוני וקבלת שירות

לשיחת ייעוץ וקבלת שירות מנסיה סוכנות נדל"ן, חייגו כעת למספר הטלפון 0547-90-71-90 או השאירו פרטים בטופס זה, ואנחנו ניצור עמכם קשר בהקדם האפשרי.

מידע נוסף
לשיחת ייעוץ עם מתווכת נדל"ן
ללא עלות וללא התחייבות
חייגו עכשיו!
נסיה נדל"ן
דילוג לתוכן